Kontakt

  Rektor
Lotta Wennlund
0278-389 05
076-141 70 75
evalotta.wennlund@regiongavleborg.se
Karin Larsson   Biträdande rektor
Karin Larsson
0278-389 18
070-259 48 38
karin.m.larsson@regiongavleborg.se
  Administration
Jenny Öhrvall
0278-389 03
jenny.ohrvall@regiongavleborg.se
   

Administration
Markus Netterlid
0278-389 24
markus.netterlid@regiongavleborg.se

 

Anna-Karin Holmqvist   Reception 
Anna-Karin Holmqvist
0278-389 02
anna-karin.holmqvist@regiongavleborg.se 
Fax: 0278-911 05
    Servicechef
Annika Röstberg Hagelin
0278-389 08
annika.rostberg.hagelin@regiongavleborg.se
Örjan Westelius   Vaktmästare
Örjan Westelius
0278-389 10
orjan.westelius@regiongavleborg.se 
Christina Erixon   Kurator
Christina Erixon
0278-389 29
070-072-725 77 67
christina.erixon@regiongavleborg.se
Anders Gustafsson   Allmän kurs
Anders Gustafsson
0278-380 59
072-215 00 76
anders.gustafsson@regiongavleborg.se
Håkan Lenneby   Allmän kurs
Håkan Lenneby
0278-389 23
hakan.lenneby@regiongavleborg.se
  Allmän kurs
Petrus Öhman
petrus.ohman@regiongavleborg.se
 

Allmän kurs
Leona Klevfjorden
leona.klevfjorden@regiongavleborg.se

   

Allmän kurs Bollnäs
Petrus Öhman
0278-389 07
petrus.ohman@regiongavleborg.se

 

   

Allmän kurs Söderhamn
Karin Larsson
0278-389 18
070-259 48 38
karin.m.larsson@regiongavleborg.se

 

 

Musiklinjen
Karin Hansers
0278-389 11
070-220 10 71
karin.hansers@regiongavleborg.se

 

Musiklinjen
Joakim Simonsson
0278-381 47
070-215 37 39
joakim.simonsson@regiongavleborg.se 

 

Musiklinjen
Johan Blückert
0278-380 14
072-211 73 70
johan.blyckert@regiongavleborg.se

   

Konstskolan i Gävle
Jens Salander
026-15 80 40
072-536 07 75
jens.salander@regiongavleborg.se

 

 

Skrivarlinjen
Maria Lang
0278-389 22
073-677 47 96
maria.lang@regiongavleborg.se 

   

Trädgårdsutbildning
Frida Mörnerud
070-3329911
frida.mornerud@regiongavleborg.se

 

  Projekt
Ann Jonsson
0278-389 13
073-082 89 11
ann.jonsson@regiongavleborg.se
  Projekt
Mats Eriksson
mats.eriksson@regiongavleborg.se
  Projekt
Xenia Hildén
0270-772 08
073-334 55 18
xenia.hilden@regiongavleborg.se

Kök

Kökspersonal

Från vänster: Kristina Simas, Ulla Nyberg, Britt-Marie Ivars, Jenny Olsson, Sara Lindqvist och Linda Fransson.

Städ

Städpersonal

Från vänster: Marianne Andersson, Åsa Kornelind och Maritha Dammbro.