Kontakt

Rektor

Lotta Skärberg
Lotta Skärberg
0278-389 05
076-141 70 75
evalotta.skarberg@regiongavleborg.se

Biträdande rektor och studie- och yrkesvägledare (SYV)

Allmän kurs Söderhamn
Uppdrag och projekt


Nina Malmberg
0278-380 68
072-204 10 83
nina.malmberg@regiongavleborg.se

Servicechef


Annika Röstberg Hagelin
0278-389 08
076-786 79 96
annika.rostberg.hagelin@regiongavleborg.se

Administration


Jenny Öhrvall
0278-389 03
072-579 79 43
jenny.ohrvall@regiongavleborg.se

Reception, konferensbokning


Elin Sonneryd
0278-389 02
072-218 69 28
elin.sonneryd@regiongavleborg.se

Vaktmästare


Örjan Westelius
0278-389 10
072-208 40 22
orjan.westelius@regiongavleborg.se

Kurator


Christina Müller
0278-389 29
072-725 77 67
christina.muller@regiongavleborg.se

Allmän kurs Bollnäs


Anders Gustafsson
0278-380 59
072-215 00 76
anders.gustafsson@regiongavleborg.se


Petrus Öhman
0278-389 07
072-215 04 14
petrus.ohman@regiongavleborg.se 

Allmän kurs Söderhamn

Sara Oscarsson
073-086 58 61
sara.oscarsson@regiongavleborg.se
 
Per Andersson
0270-772 99
070-335 38 56
per.l.andersson@regiongavleborg.se 

Musiklinjen - jazz, singer-songwriter, ljudteknik


Mattias Windemo
0278-384 30
070-291 08 64
mattias.windemo@regiongavleborg.se

Musiklinjen - klassisk, folkmusik


Karin Hansers
0278-389 11
070-220 10 71
karin.hansers@regiongavleborg.se

Skrivarlinjen


Maria Lang
0278-389 22
073-677 47 96
maria.lang@regiongavleborg.se

Konstskolan i Gävle

Jens Salander
026-15 80 41
072-536 07 75
jens.salander@regiongavleborg.se

Trädgårdsutbildning

Frida Mörnerud
073-079 22 05
frida.mornerud@wij.se