Kontakt

  Rektor
Lotta Skärberg
0278-389 05
076-141 70 75
evalotta.skarberg@regiongavleborg.se
  Biträdande rektor
Allmän kurs Söderhamn

Uppdrag och projekt
SYV

Karin Larsson
0278-389 18
070-259 48 38
karin.m.larsson@regiongavleborg.se
  Servicechef
Annika Röstberg Hagelin
0278-389 08
076-786 79 96
annika.rostberg.hagelin@regiongavleborg.se
  Administration
Jenny Öhrvall
0278-389 03
072-579 79 43
jenny.ohrvall@regiongavleborg.se
  Reception 
Anna-Karin Holmqvist
0278-389 02
072-218 69 28
anna-karin.holmqvist@regiongavleborg.se 

  Vaktmästare
Örjan Westelius
0278-389 10
072-208 40 22
orjan.westelius@regiongavleborg.se 
  Kurator
Christina Müller
0278-389 29
070-684 34 71
christina.muller@regiongavleborg.se
  Allmän kurs Bollnäs
Anders Gustafsson
0278-380 59
072-215 00 76
anders.gustafsson@regiongavleborg.se
  Allmän kurs Bollnäs
Petrus Öhman
0278-389 07
072-215 04 14
petrus.ohman@regiongavleborg.se
  Musiklinjen
Jazz, singer-songwriter, ljudteknik
Mattias Windemo
0278-384 30
070-291 08 64
mattias.windemo@regiongavleborg.se
 

Musiklinjen
Klassisk, folkmusik
Karin Hansers
0278-389 11
070-220 10 71
karin.hansers@regiongavleborg.se

 

Skrivarlinjen
Maria Lang
0278-389 22
073-677 47 96
maria.lang@regiongavleborg.se 

   

Konstskolan i Gävle
Jens Salander
026-15 80 41
072-536 07 75
jens.salander@regiongavleborg.se

   

Trädgårdsutbildning
Frida Mörnerud
073-079 22 05
frida.mornerud@regiongavleborg.se