Kontakt - FoU Välfärd

Jofen Kihlström
Avdelningschef FoU Välfärd
jofen.kihlstrom@regiongavleborg.se
026-53 13 24
Tord Fredriksen
Utredare 
tord.fredriksen@regiongavleborg.se
026-65 02 66
Kaj Gustafsson
Utredare
kaj.gustafsson@regiongavleborg.se
026-65 02 63
Ann Lyrberg
Utredare 
ann.lyrberg@regiongavleborg.se
026- 53 15 20, 072-523 26 31
Karin Tillberg Mattsson
Forskningsledare
karin.tillberg.mattsson@regiongavleborg.se
026-65 02 64, 070-191 25 23
  Per Åsbrink
Projektmedarbetare deltid, arbetar annars inom Socialtjänsten i Gävle kommun.
per.asbrink@gavle.se
070-232 81 80
  Mark Magnuson
Samordnare
mark.magnuson@regiongavleborg.se
026-62 91 34
Oskar Andersson
Utredare
oskar.andersson@regiongavleborg.se
026-15 76 04