Kontakt

Bollnäs kommun

Ung i Bollnäs
Åsa Brolin
Delprojektledare
asa.brolin@bollnas.se
072-529 75 75

Läs mer om verksamheten i Bollnäs


Gävle kommun

Ung i Gävle
Malin Olsson
Delprojektledare
malin.s.olsson@gavle.se
025-17 83 97

Läs mer om verksamheten i Gävle


Hofors kommun

Ung i Hofors
Susanne Haglund
Delprojektledare
susanne.haglund@hofors.se
072- 858 70 87

Läs mer om verksamheten i Hofors


Hudiksvalls kommun

Ung i Hudiksvall
Adrian Borgeest
Delprojektledare
adrian.borgeest@hudiksvall.se
073-086 54 52

Läs mer om verksamheten i Hudiksvall


Ljusdals kommun

Ung i Ljusdal
Hans Hermansson
Delprojektledare
hans.hermansson@ljusdal.se
073-087 24 09

Läs mer om verksamheten i Ljusdal


Nordanstigs kommun

Ung i Nordanstig
Bente Sandström
Delprojektledare
bente.sandstrom@nordanstig.se
070- 668 35 90

Läs mer om verksamheten i Nordanstig


Ockelbo kommun

Ung i Ockelbo
Mats Eriksson
Delprojektledare
mats.eriksson@ockelbo.se
070-160 41 70

Läs mer om verksamheten i Ockelbo


Ovanåkers kommun

Ung i Ovanåker
Tomas Burvall
Delprojektledare
tomas.burvall@ovanaker.se
070-352 11 58

Läs mer om verksamheten i Ovanåker


Sandvikens kommun

Ung i Sandviken
Maria Mikaelian
Delprojektledare
maria.mikaelian@sandviken.se
026- 24 19 01

Läs mer om verksamheten i Sandviken


Söderhamns kommun

Ung i Söderhamn
Annica Norlin
Delprojektledare
annica.norlin@soderhamn.se
070-531 62 69

Läs mer om verksamheten i Söderhamn